ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH V VSEH KATEGORIJAH

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Nova Gorica, 6.-7.10. 2018

Tradicionalno se tekmovalna sezona konča z atletskim pokalom Slovenije v mnogobojih v vseh kategorijah. Na dvodnevnem tekmovanju v Novi Gorici so uspešno nastopili tudi naši najmlajši atleti.

V kategoriji U12 je v četveroboju med pionirji 1. mesto osvojil Luka Makuc, zelo lepo uvrstitev je s 5. mestom dosegel Mark Bizjak, Oskar Zupan je zasedel 7. in Andrej Mihelič 9. mesto.

Ekipno so fantje zasedli 1. mesto.

Med pionirkami U12 je odlično 4. mesto osvojila Katarina Rogač, Lina Jarkovič pa 10 mesto.

Pri pionirjih U14 je 2. mesto osvojil Nik Kozel Tomše, zelo visoko 4. mesto Nejc Pogačnik, Tevž Podlipnik je zasedel 7. in Andraž Bizjak 11 mesto.

Ekipno so fantje osvojili 1. mesto.

V kategoriji pionirk U14 je Manca Papler osvojila 5., Kaja Malatarič pa 11. mesto. Ekipno sta dekleti osvojili 3. mesto.

Eva Pačnik je med pionirkami U16 zasedla 7. mesto.

Vse ekipno so fantje osvojili odlično 3. mesto,  dekleta pa 6.

Vsi naši nastopajoči so kljub koncu sezone pokazali izvrstno pripravljenost, saj so skoraj vsi dosegali svoje najboljše rezultate, za kar jim lahko samo čestitamo.