DOGAJANJE V MESECU JUNIJU IN JULIJU

Instambul, 23.-24.6.2018

V Instambulu so potekale letošnje Balkanske atletske igre za U20. V skoku v daljino je bila najboljša Lara Krnc, preskočila je 6,12 in osvojila zlato medaljo. V troskoku sta nastopila tudi Neja Omanovič, ki je zasedla 7., Matic Silič pa 10 mesto.

Lara Krnc BAI prvakinja

Novo Mesto, 23.-24.6.2018

Na atletskem stadionu v Novem Mesto je potekalo ekipno prvenstvo Slovenije za U12 in U14.

Ekipa U12 je pripravila lepo presenečenje, saj so osvojili 1. Mesto. Ekipa U14 pa je zasedla 5. Mesto.

Celje, 30.6.-1.7.2018

Na prvenstvu Slovenije v Celju so bili uspešni tudi Radovljiški mladinci in mladinke. Med dekleti je Lara Krnc v skoku v daljino osvojila 1. mesto, Neja Omanovič 3., Barbara Štuhec  pa 7. mesto. Neja je  nato še v troskoku osvojila 2. mesto.

Pri mladincih je bil zelo uspešen Matic Silič, ki je zmagal v troskoku, v skoku v daljino pa je zasedel 3. mesto. V isti disciplini je Miha Klofutar pristal na 4., Rok Makuc na 5. In Tjaš Peterlin na 7. mestu.