LEP USPEH NA ZIMSKEM PRVENSTVU SLOVENIJE V METIH

Ptuj – Postojna, 17.3. 2018

Z zimskim prvenstvom v metih se je na Ptuju v pravih zimskih razmerah končala letošnja zimska sezona tekmovanj v dvorani in na prostem. Na najboljši možni način so jo zaključili tudi Radovljiški atleti, ki se ukvarjajo z meti.

V kategoriji U16 je v metu kopja Pia Zalokar osvojila 3. mesto. V isti kategoriji je Ažbe Horvatinovič v metu diska prav tako osvojil 3. mesto. Pri mlajših mladinkah je Meta Grilc v metu kopja osvojila 1. mesto, Patricia Šolar je v metu diska osvojila 2. mesto, Žiga Jenko pa pri ml. mladincih prav tako v metu diska 2. mesto. Pri starejših mladinkah je v metu kopja Lara Krnc osvojila 2., Lana Vauhnik pa 3. mesto.

V Postojni pa je potekalo prvenstvo Slovenije v krosu. Najboljši rezultat je dosegla Lucija Medja, ki je v kategoriji U16 osvojila 3. mesto.