TRINA PRAPROTNIK MALEJ IN MATIC SILIČ DRŽAVNA PRVAKA MED STAREJŠIMI MLADINKAMI IN MLADINCI

Ptuj, 8.- 9.7. 2017

Trina Praprotnik Malej in Matic Silič državna prvaka med starejšimi mladinkami in mladinci

Na dvodnevnem državnem prvenstvu za starejše mladince na Ptuju so Radovljiški atleti dosegli nekaj lepih uvrstitev

Trina Praprotnik Malej je z zmago in ponovno preskočeno normo v troskoku (12,52 m), nakazala, da je pred Evropski prvenstvom za starejše mladinke v odlični formi. Odlično je tekla tudi na 200 m razdalji, kjer je osvojila 3. mesto.

Matic Silič se je odločil, da bo nastopil samo v dveh disciplinah, v daljini in višini, kar kaže na to, da se bo z višine preusmeril v daljinske skoke. Postal je prvak v troskoku, v skoku v daljino pa je osvojil 8. mesto.

Patricija Šolar je v metu diska osvojila 3. mesto, kar pa je prav tako lep dosežek, če upoštevamo, da je še pionirka U16.

Vsem nastopajočim čestitamo za dosežene rezultate.