PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V SUVANJU KROGLE

Slovenska Bistrica, 19.2.2017

Atletska dvorana na AD  SL. Bistrica je bila prizorišče Prvenstva Slovenije v dvorani v suvanju krogle.

Uspešno je nastopila tudi naša ekipa, ki se je domov vrnila s tremi odličji.

V kategoriji U16 je v suvanju krogle prvo mesto osvojila Patricia Šolar,  Neža Fister se je z osebnim rekordom 11,00 povzpela na tretjo stopničko, oz. na 3. mesto. Meta Fister je prav tako krepko izboljšala svoj osebni rekord, z metom 9,10 je osvojila 6. mesto, Klavdija Sodja pa je s sunkom 8,25 zasedla 9. mesto.

Pri mlajših mladinkah je prijetno presenetila Lana Vauhnik, ki se je po povratku na atletske steze z odličnim sunkom  v suvanju krogle z rezultatom 12,70 povzela na tretje mesto. Lara Krnc, ki je prav tako krepko izboljšala osebni rekord ( 11,97)  je osvojila 5.mesto.

Žan Baškovč je točno za meter popravil svoj rezultat v suvanju krogle, v kategoriji mlajših mladincev je osvojil 7. mesto.

Vsem nastopajočim čestitamo za dosežene rezultate.