TRADICIONALNI PETEROBOJ PIONIRSKIH REPREZENTANC HRVAŠKE, ČEŠKE, SLOVAŠKE, MADŽARSKE IN SLOVENIJE

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Břeclav, 25.9.2015

V Češkem mestu Břeclav se je odvijal tradicionalni poteroboj pionirskih reprezentanc Hrvaške-Češke-Slovaške-Madžarske in Slovenije. V reprezentani je nastopila tudi peterica radovljiških atletov izmed katerih je najboljšo uvrstitev dosega Lara Krnc, ki je v skoku v daljino preskočila 5,65 m in osvojila srebrno kolajno. Z enim (1) cm daljšim skokom jo je premagala kolegica iz reprezentance Eva Pepelnak. Lara je bila članica mešane štefete 4x 300 m, ki je prav tako osvojila drugo mesto.

Breclav Lara

Matic Silič je v skoku v višino preskočil 1,85 m in zasedel 5. mesto. V metu diska naši metalci niso pokazali prave forme. Patricija Šolar je zasedla 9. mesto, enako uvrstitev tudi Žan Baškovč, Leonard Bozovičar pa je zasedl 10.mesto.

V skupni razvrstitvi so dekleta osvojile 3. mesto, fantje pa 4. mesto.
Pohvale gredu tudi Iztoku Omerzi, ki je bil v vlogi reprezentančnega trenerja.